Daugiau
Nei Žaislas

Technologijų įgalinti edukaciniai konstruktoriai

Image

Modernus požiūris į vaikų ugdymą

Image

1. Istorija

Sodininkystės kelionę vaikas pradės su interaktyvia iliustruota ir įgarsinta istorija. Čia jis leisis į kelionę laiku ir nusikels į senovės Egiptą su deive Renenutet.
Image

2. Edukacija

Antrajame etape vaikas kviečiamas susipažinti su įdomiai ir trumpai pateikta mokomąja medžiaga Antrajame etape vaikas kviečiamas susipažinti su įdomiai ir.
Image

3. Konstravimas

Metas surinkti mažąją oazę! Išsami instrukciją žingsnis po žingsnio vaiką lydės konstravimo procese, kad surinkimas būtų lengvas ir smagus.
Image

4. Žaidimas

Augalų auginimas su mažąja oaze tampa smagiu žaidimu! Kiekvieną pasodintą augalą vaikas galės pažymėti specialiu žymekliu.

Atsiliepimai

Palikti atsiliepimą
Vilija
Kalėdom sūnus gavo dovanų "Robotic arm Lio". Veiklos buvo visai šeimai :) Dažymo, konstravimo, o labiausiai sužavėjo, kad buvo istorijos. Sūnui 6 metai, bet labai įsitraukė į konstravimą. Tai puiki edukacinė priemonė vaikams. Rekomenduoju :)
Laima Zdanavičienė
Nuostabu! Anūkas su tete kokią valandą rinko, analizavo kas ir kaip. Žaidžia, kilnoja daigtus. Puikus robotas.
Jolanta Kunauskienė
Gera dovana. Patiko. Vaikui 7 metai, su užduotim susitvarkė puikiai.
Rasa Buuterleviciene
Pirkom devynmečiui, bet labai įdomu buvo ir 11 metų vaikui. Vaikai sužavėti! Buvo gana neįprasta, kad dar kažką reikia pašlifuoti, kad užima daug laiko ir reikalauja kantrybės. Bet tai papildoma vertė 😊 labai laukiam naujų projektų. Ačiū!

Nauda vaikams ir Žemei

Image

Mokymasis per žaidimą

Jei mokytis, tai smagiai! Konstruodamas robotinę ranką, o po to ją valdydamas, Jūsų vaikas praktiškai susipažins su hidraulikos dėsniais ir jų pritaikymo galimybėmis.
Image

Įkvėpimas tyrinėti

Mokslas gali ir turi būti tai, kas skatina Jūsų vaiko kūrybiškumą. Su iliustruota istorija ir žaviu mokytoju Leonardo da Vinčiu stebėkite, kaip mažojo atradėjo akys įsižiebia smalsumu.
Image

Kokybiškas laikas kartu

Leiskitės į atradimų kelionę drauge su savo vaiku ir kartu tyrinėkite, klausinėkite ir ieškokite atsakymų, taip puoselėdami tarpusavio ryšį.
Image

Tvarus ir lokalus pasirinkimas

Ateities kartai siekiame palikti žalesnę planetą, todėl mūsų produktai yra gaminami Lietuvoje renkantis tvarias medžiagas.

Esu Mindaugas, Techi įkūrėjas – kiekvienas konstruktoriaus brėžinys gimsta mano galvoje. Vaikystėje, nesvajojau tapti astronautu, policininku ar gaisrininku. Man įdomiausia veikla buvo sekiojimas paskui vyresnį brolį į garažą, kuriame pabėgdavome nuo realybės į konstravimo platybes. Ypač mėgau ardyti ir konstruoti elektroninius įrenginius. Metams bėgant s smalsumas tik didėjo, o konstruojama technika sudėtingėjo: radijo imtuvą keitė televizorius, o jį – motoroleris….

Skaityti toliau

Kuriame daugiau nei žaislus

Tab Image

D.U.K

Ar medžiagos, iš kurių pagamintas konstruktorius, saugios mano vaikui?

Taip, Jūsų vaiko saugumas – mūsų prioritetas. Visos Lio gamyboje naudojamos medžiagos yra tinkamos vaikų žaislams ir atitinka saugumo standartus. Taip pat, akriliniai dažai, esantys rinkinyje, yra netoksiški.

Ar mano vaikui nebus per sudėtinga surinkti konstruktorių?

Nebus! Nors konstruktorius skirtas mokymuisi ir tobulėjimui, jį kūrėme taip, kad surinkimas būtų paprastas ir smagus. Su pateikta išsamia instrukcija vaikui tikrai pavyks sukonstruoti Lio, tačiau maksimaliai žaidimo naudai pasiekti į konstravimo procesą raginame įsitraukti ir Jus. Kartu su vaiku mokykitės ir konstruokite, o kilus iššūkiams, įveikite juos drauge!

Ar surinkimui reikės papildomų įrankių ar medžiagų?

Nereikės! Lio konstruojamas iš medinių detalių, kurios susikabina tarpusavyje, taigi renkant neprireiks klijų ar specialių įrankių. Viską, ko reikia konstravimui, rasite konstruktoriaus rinkinyje.

Ką daryti, jei konstruojant kyla sunkumų?

Mums svarbu, kad Jūsų konstravimo ir žaidimo patirtis būtų maloni. Siūlome operatyvų klientų aptarnavimą ir esame pasiruošę atsakyti į Jums kylančius klausimus ir padėti įveikti iššūkius – susisiekite!

 

[email protected]

Kaip Lio padeda stiprinti šeimos tarpusavio ryšius?

Padėti kurti kokybišką šeimos laiką drauge – vienas pagrindinių Lio tikslų. Kartu su vaiku gilinkitės į žaidimo instrukciją ir iliustruotą istoriją, konstruokite ir įvaldykite robotinės rankos veikimą, ir taip kurkite šiltas akimirkas kartu.

Image

Pristatymas

per 2-3 darbo dienas
Image

Gražinimas

per 30 dienų.
Image

Turite klausimų?

Susisiekite! [email protected]

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gautumėte išskirtinių naujienų!

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
   Calculate Shipping
   Pritaikyti nuolaidos kodą