Pristatymo informacija

Prekes paprastai išsiunčiame per 1-3 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo. 

Gaudami užsakymą Jus informuosime el. paštu. Jeigu pateikus užsakymą, jį apmokėjus ir gavus Mūsų patvirtinimą, reikiamo užsakyto prekių kiekio sandėlyje nebūtų, su Jumis susisieks Mūsų įgaliotas asmuo, informuodamas, kiek preliminariai turėtų užtrukti užsakytų prekių pristatymas.

Kai prekių pristatymo paslaugas teikia tretieji asmenys, Mes negalime būti atsakingi už siuntinio vėlavimą ar praradimą. Už bet kokį trečiųjų asmenų veikimą ar neveikimą, ar kitokį įvykį nuo to momento, kai siuntinys buvo perduotas pristatymo paslaugas teikiantiems tretiesiems asmenimis, neatsakome.

Tuo atveju, jeigu užsakytos prekės pakuotė, kurią Jūs gavote, turi išorinių defektų, Jūs apie tai turite informuoti kurjerį prekių pristatymo metu. Tuo atveju, jeigu yra nustatomas vidinis prekės pažeidimas, kuris nebuvo matomas prekių pristatymo metu ir nėra sąlygotas natūralaus prekės nusidėvėjimo, Jūs turėtumėte susisiekti tiesiogiai su prekes pristačiusia įmone, kuri yra atsakinga už prekės pažeidimą.

 • Pristatymo būdai:
  • LP EXPRESS paštomatai
  • DPD paštomatai
  • DPD kurjeris

Gavimo terminas 2-3 darbo dienos, nuo užsakymo apmokėjimo.

Paprastai siuntos atkeliauja laiku, tačiau galimi vėlavimai dėl Lietuvos pašto darbo sutrikimų, pvz. šventiniu laikotarpiu pašto servisas lėtesnis nei įprastai.

Prašome kantrybės laukiant siuntos.

Nemokamas pristatymas LIETUVOJE perkant prekių už 40€ ar daugiau.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gautumėte išskirtinių naujienų!

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
   Calculate Shipping
   Pritaikyti nuolaidos kodą