Pristatymo informacija

-Prekes paprastai išsiunčiame per 1-4 darbo dienas nuo pavedimo gavimo. 

-Gaudami užsakymą Mes Jus informuosime el. paštu, jeigu pateikus užsakymą Mums, jį apmokėjus ir gavus Mūsų patvirtinimą, reikiamo užsakyto prekių kiekio Mūsų sandėlyje nebūtų. Susiklosčius tokiai situacijai, su Jumis susisieks Mūsų įgaliotas asmuo, informuodamas, kiek preliminariai turėtų užtrukti užsakytų prekių pristatymas.

-Kai prekių pristatymo paslaugas Jums teikia tretieji asmenis, Mes negalime būti atsakingi už siuntinio vėlavimą ar praradimą, bet kokį trečiųjų asmenų veikimą ar neveikimą, ar kitokį įvykį nuo to momento, kai siuntinys buvo perduotas pristatymo paslaugas teikiantiems tretiesiems asmenimis.

-Tuo atveju, jeigu užsakytos prekės pakuotė, kurią Jūs gavote, turi išorinių defektų, Jūs apie tai turite informuoti kurjerį prekių pristatymo metu. Tuo atveju, jeigu yra nustatomas vidinis prekės pažeidimas, kuris nebuvo matomas prekių pristatymo metu ir nėra sąlygotas natūralaus prekės nusidėvėjimo, Jūs turėtumėte susisiekti tiesiogiai su prekes pristačiusia įmone, kuri yra atsakinga už prekės pažeidimą.

Pristatymo būdai, terminai ir kainos Lietuvoje:

LP express

Gavimo terminas 1-4 darbo dienos.

Paprastai siuntos atkeliauja laiku, tačiau galimi vėlavimai dėl Lietuvos pašto darbo sutrikimų, pvz. šventiniu laikotarpiu pašto servisas lėtesnis nei įprastai.

Prašome kantrybės laukiant siuntos.

Nemokamas pristatymas LIETUVOJE perkant prekių už 30€ ar daugiau.