Pristatymas ir taisyklės

Prekių Užsakymas

1. Prekes parduodame internetiniu būdu
2. Klientas gali papildyti savo užsakymų krepšelį, arba pašalinti iš jo bet kokią pasirinktą prekę neribotą laiką, kol užsakymas nėra išsiųstas mums patvirtinimui.
3. Jeigu užsakytų prekių neturime, o svetainėje dėl kažkokių priežasčių tai nėra nurodyta, apie tai klientą būtinai informuosime el. paštu arba nurodytu telefono numeriu.
4. Kliento užsakymas pradedamas vykdyti tik po pinigų gavimo į mūsų bankinę sąskaitą.
5. Jeigu mūsų patvirtintas užsakymas nebus apmokėtas 7 kalendorinių dienų bėgyje, užsakymas bus automatiškai anuliuotas.
6. Apie užsakymo būklę vartotojai bus informuojami pateiktu el. paštu.
7. Užsakyti iš mūsų prekes gali tik pilnamečiai asmenys. LR pilnamečiais laikomi asmenys, kuriems sukako 18 metų.

Prekių pristatymo būdai, terminai ir kainos Lietuvoje:

1. LP Express paštomatu S dydžio siunta 2.5€. Perkant daugiau kaip už 25 eurus, pristatymas nemokamas.
2. Gavimo terminas 2-5 darbo dienos.
* (Paprastai siuntos atkeliauja laiku, tačiau galimi vėlavimai dėl Lietuvos pašto darbo sutrikimų, pvz. šventiniu laikotarpiu pašto servisas lėtesnis nei įprastai. Prašome kantrybės laukiant siuntos)

Prekių grąžinimas

Be rimtos priežasties prekę galima grąžinti per 14 kalendorinių dienų, tačiau tik tada, jei prekės įpakavimas, pakuotė nepažeista. Susisiekite su mumis el. paštu [email protected]

Kai grąžinama prekė be defektų, siuntos gabenimo išlaidas apmoka klientas.

Defektuotos prekės grąžinimas. Kai prekės pakeitimo priežastis – klientui prekė buvo pristatyta jau sugadinta (gamintojo ar transportavimo) – prekę pakeičiame kita tokia pat preke. Šiuo atveju siuntos gabenimo išlaidas Jums nekainuos.

Kilus bet kokiems klausimams kreipkitės el. paštu [email protected] 

PRIVATUMO POLITIKA
I. VARTOJAMOS SĄVOKOS:

1. Pardavėjas – Mindaugas Juškevičius, ind. veiklos pažymos Nr. 1011699, adresas.: Savanorių pr. 390, Kaunas, 49285.

2. www.techi.lt – elektroninė parduotuvė

3. Pirkėjas – 1) veiksnus fizinis asmuo, t.y. asmuo, sulaukęs pilnametystės, kurio veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka; 2) nepilnametis nuo keturiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus, kuris turi tėvų arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai jis yra emancipuotas; 3) juridinis asmuo; 4) visų aukščiau nurodytų asmenų tinkamai įgalioti atstovai.

4. Paslaugos – visos Pirkėjui teikiamos paslaugos.

5. Slapukas – tai nedidelis failas, kuris siunčiamas į įrenginį, bet kuriam asmeniui besilankant šioje el. parduotuvėje. Ši sąvoka apima ne tik slapukus, bet ir panašių priemonių naudojimą.

6. Naršyklė – yra programa, skirta atvaizduoti internetinius puslapius (tinklalapius) žiniatinklyje ar asmeniniame kompiuteryje.

7. Asmens duomenys – bet kuri informacija, susijusi su fiziniu asmeniu – duomenų subjektu, kurio tapatybė yra žinoma arba gali būti tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyta pasinaudojant tokiais duomenimis kaip vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono nr., duomenis, susijusius su prekių užsakymu (prekių sąrašas, sąskaitų išrašymas, mokėjimų detalės).

8. Asmens duomenų valdytojas – Mindaugas Juškevičius.

9. Privatumo politika – šis dokumentas, kuriame yra numatytos pagrindinės Asmens duomenų rinkimo, kaupimo, tvarkymo ir laikymo taisyklės, naudojantis nurodote savo domeną.

10. Administratorius – šią el. parduotuvę valdantis, atsakingas asmuo.

11. IP adresas – Kiekvienam prie interneto prijungtam kompiuteriui priskirtas unikalus numeris, kuris žinomas kaip interneto protokolo (IP) adresas. Kadangi šie numeriai paprastai priskiriami pagal šalies blokus, IP adresas gali būti dažnai naudojamas šaliai, kurioje kompiuteris prijungiamas prie interneto, identifikuoti.

12. Taisyklės – patvirtintos galiojančios „Prekių pirkimo – pardavimo internetinėje parduotuvėje taisyklės“.

13. Tiesioginė rinkodara – veikla, skirta paštu, telefonu arba kitokiu tiesioginiu būdu siūlyti asmenims prekes ar paslaugas ir (arba) teirautis jų nuomonės dėl siūlomų prekių ar paslaugų.

II. BENDROSIOS NUOSTATOS

14. www.techi.lt privatumo politikoje numatytos pagrindinės Asmens duomenų rinkimo, kaupimo ir jų tvarkymo taisyklės Pirkėjui naudojantis www.techi.lt siūlomomis Paslaugomis.

15. Privatumo politika skirta apsaugoti ir ginti www.techi.lt Pirkėjų Asmens duomenis nuo neteisėto naudojimo.

16. Pirkėjas laikomas susipažinusiu su šia Privatumo politika ir ją perskaitęs, kai išreiškia sutikimą tvarkyti jo Asmens duomenis pirkimo metu.

17. Pirkėjai turėtų atkreipti dėmesį, kad www.techi.lt yra nuorodas ir kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapiuose, ir kad Pardavėjas nėra atsakingas už tokių interneto tinklapių turinį ir/ar jų naudojamus, Privatumo politikos užtikrinimo metodus, todėl prieš pateikiant informaciją apie save Pirkėjas turėtų susipažinti su atitinkamo interneto tinklapio taisyklėmis, Privatumo politika ir kitais dokumentais.

18. Pirkėjas gali atlikti pirkimo veiksmus prisiregistravęs prie www.techi.lt Iš registracijos atlikusio Pirkėjo reikalaujama pateikti šiuos Asmens duomenys – vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą. Pirkėjas yra atsakingas už savo Asmens duomenų pateikimą.

III. ASMENS DUOMENŲ SAUGOJIMO IR NAUDOJIMO TVARKA

19. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo Asmens duomenų tretiesiems asmenims.

20. Prekių atsiėmimo metu Pardavėjui, kurjerių tarnybos darbuotojui ar Prekių atsiėmimo centro darbuotojui pateiktas susipažinti Pirkėjo asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas ir jame esantys Pirkėjo duomenys naudojami tik tinkamam asmens tapatybės identifikavimui.

21. Pirkėjas sutikdamas su šia Privatumo politika, sutinka, kad jo Asmens duomenys būtų naudojami siekiant įvykdyti jo užsakymą iš www.techi.lt.

IV. ASMENS DUOMENŲ RINKIMAS IR SAUGOJIMAS

22. Siekiant, kad Pirkėjui būtų suteiktos visavertės elektroninės parduotuvės www.techi.lt paslaugos, į Pirkėjo kompiuterį (įrenginį) gali būti įrašyti Slapukai. Įrašytą informaciją Pardavėjas naudoja Pirkėjo kaip ankstesnio www.techi.lt internetinės parduotuvės lankytojo atpažinimui, informacijos apie pirkinius, įdėtus į Pirkėjo prekių krepšelį, išsaugojimui, elektroninės parduotuvės www.techi.lt lankomumo statistikos rinkimui. Pirkėjas, patvirtindamas Privatumo politiką, sutinka, kad jo kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašomi šioje Privatumo politikoje numatyti Slapukai. Šį sutikimą Pirkėjas gali bet kada atšaukti, pakeisdamas savo interneto naršyklės nustatymus, tačiau tokiu atveju tam tikros internetinės parduotuvės www.techi.lt funkcijos jam gali neveikti.