Robotinė
ranka Lio

Edukacinis konstruktorius, mokymąsi paverčiantis atradimų kupinu nuotykiu.

Image
Product Image
Product Image
Product Image
Product Image
Product Image
Product Image
Product Image Thumbnail
Product Image Thumbnail
Product Image Thumbnail
Product Image Thumbnail
Product Image Thumbnail
Product Image Thumbnail

Robotinė ranka Lio

35,99

Leiskis į atradimų kelionę su genialiu mokytoju Leonardu da Vinčiu ir išvysk, kaip tavo rankose gimsta išradimas! Sukonstruok robotinę ranką Lio ir valdyk ją vien vandens jėga!

•  Lio – tai 8-12 metų vaikams skirtas edukacinis konstruktorius, kuris leis Jūsų vaikui žaidžiant suprasti pagrindinius hidraulikos dėsnius. Rezultatas – keturių ašių robotinė ranka, kurią vaikas galės tiksliai valdyti vien vandens jėga. 

• Su Lio mokymasis tampa smagus ir interaktyvus. Vaikas įvedamas į konstravimą pasitelkiant įdomią iliustruotą istoriją, o mokomoji medžiaga pateikiama suprantamai ir linksmai. Lio lavina ir kūrybiškumą – konstruktorių galima personalizuoti dažant rinkinyje esančiais dažais.

• Skatiname tvarumą, tad mūsų konstruktoriai gaminami Lietuvoje, prioritetą teikiant aplinkai draugiškoms medžiagoms. Lio sukurtas taip, kad juo žaisti, ardyti ir konstruoti būtų galima vėl ir vėl.

Pristatymas: 2-3 darbo dienos.

Pagaminta: Lietuvoje

Amžius: 8-12 metų

Liko 13

Kaip tai veikia

Istorija

Mokymosi nuotykis su Lio prasideda nuo iliustruotos ir įgarsintos istorijos-kelionės laiku, kurioje genialusis mokytojas Leonardas da Vinčis kviečia vaiką padėti jam sukonstruoti išradimą – robotinę ranką Lio. Keliaudamas laiku į Renesanso epochą, vaikas susipažins su šiuo atradimų ir šedevrų laikotarpiu ir nekantraus pradėti savojo išradimo konstravimą.

Tab Image

Edukacija

Su interaktyvia mokomąja medžiaga vaikas kviečiamas suprasti slėgio ir hidraulikos dėsnių veikimą. Informacija pateikiama linksmai, iliustruojama pavyzdžiais iš kasdienio gyvenimo. Siūlomos ir idėjos paprastiems eksperimentams, kuriuos atlikdamas vaikas galės savo akimis pamatyti aprašomų dėsnių veikimą.

Tab Image

Konstravimas

Metas surinkti Lio! Detali instrukcija žingsnis po žingsnio ves vaiką šiame procese ir padės sėkmingai pasiekti tikslą. Visgi, tai puiki proga į užsiėmimą įsitraukti ir Jums – konstruodami Lio kartu su vaiku, stiprinsite tarpusavio ryšį ir turiningai praleisite laiką drauge.

Šiame etape taip pat galima personalizuoti ranką naudojant rinkinyje esančius dažus –  dažykite atskiras detales prieš konstruojant Lio arba dekoruokite jau surinktą konstruktorių.

Tab Image

Žaidimas

Viskas, ką sužinojote ir išmokote, virsta smagiu žaidimu! Šiame etape vaikas lavins kruopštumą ir taikys hidraulikos veikimą praktiškai. Kad sėkmingai valdytų visas keturias rankos ašis vienu metu, vaikui reikės pasitelkti koncentraciją ir motorikos įgūdžius, o rezultatas nudžiugins – savo sukonstruota robotine ranka pavyks pagriebti ir perkelti įvairius daiktus! 

Kad žaidimas keltų vis naujus iššūkius, pateikiame idėjų, kaip žaisti su Lio ir tobulinti savo įgūdžius!

Tab Image

Atsiliepimai

Palikti atsiliepimą
Vilija
Kalėdom sūnus gavo dovanų "Robotic arm Lio". Veiklos buvo visai šeimai :) Dažymo, konstravimo, o labiausiai sužavėjo, kad buvo istorijos. Sūnui 6 metai, bet labai įsitraukė į konstravimą. Tai puiki edukacinė priemonė vaikams. Rekomenduoju :)
Laima Zdanavičienė
Nuostabu! Anūkas su tete kokią valandą rinko, analizavo kas ir kaip. Žaidžia, kilnoja daigtus. Puikus robotas.
Jolanta Kunauskienė
Gera dovana. Patiko. Vaikui 7 metai, su užduotim susitvarkė puikiai.
Rasa Buuterleviciene
Pirkom devynmečiui, bet labai įdomu buvo ir 11 metų vaikui. Vaikai sužavėti! Buvo gana neįprasta, kad dar kažką reikia pašlifuoti, kad užima daug laiko ir reikalauja kantrybės. Bet tai papildoma vertė 😊 labai laukiam naujų projektų. Ačiū!
Image

Pristatymas

per 2-3 darbo dienas
Image

Gražinimas

per 30 dienų.
Image

Turite klausimų?

Susisiekite! [email protected]

Dažnai užduodami klausimai

Kiek laiko užtrunka konstravimas?

Lio surinkimui prireiks maždaug valandos, o pilna žaidimo patirtis, įsigilinant į istorijos ir edukacijos elementus bei dažant ranką, užtruks keletą valandų. Žingsnis po žingsnio instrukcija leidžia nuosekliai ir savu tempu konstruoti Lio, o įtraukianti istorija ir edukaciniai aspektai išlaiko vaiko dėmesį rinkimo procese.

Kokio amžiaus vaikams yra skirtas Lio?

Lio yra pritaikytas 8-12 metų vaikams. Jaunesniems smalsuoliams Lio taip pat bus įdomus atradimas, tik konstruojant gali prireikti suaugusiųjų pagalbos.

Ar surinkimui reikės papildomų įrankių ar medžiagų?

Nereikės! Lio konstruojamas iš medinių detalių, kurios susikabina tarpusavyje, taigi renkant neprireiks klijų ar specialių įrankių. Viską, ko reikia konstravimui, rasite konstruktoriaus rinkinyje.

Ką daryti, jei konstruojant kyla sunkumų?

Mums svarbu, kad Jūsų konstravimo ir žaidimo patirtis būtų maloni. Siūlome operatyvų klientų aptarnavimą ir esame pasiruošę atsakyti į Jums kylančius klausimus ir padėti įveikti iššūkius – susisiekite!

 

[email protected]

Kaip Lio padeda stiprinti šeimos tarpusavio ryšius?

Padėti kurti kokybišką šeimos laiką drauge – vienas pagrindinių Lio tikslų. Kartu su vaiku gilinkitės į žaidimo instrukciją ir iliustruotą istoriją, konstruokite ir įvaldykite robotinės rankos veikimą, ir taip kurkite šiltas akimirkas kartu.

Ar mano vaikui nebus per sudėtinga surinkti konstruktorių?

Nebus! Nors konstruktorius skirtas mokymuisi ir tobulėjimui, jį kūrėme taip, kad surinkimas būtų paprastas ir smagus. Su pateikta išsamia instrukcija vaikui tikrai pavyks sukonstruoti Lio, tačiau maksimaliai žaidimo naudai pasiekti į konstravimo procesą raginame įsitraukti ir Jus. Kartu su vaiku mokykitės ir konstruokite, o kilus iššūkiams, įveikite juos drauge!

Ar medžiagos, iš kurių pagamintas konstruktorius, saugios mano vaikui?

Taip, Jūsų vaiko saugumas – mūsų prioritetas. Visos Lio gamyboje naudojamos medžiagos yra tinkamos vaikų žaislams ir atitinka saugumo standartus. Taip pat, akriliniai dažai, esantys rinkinyje, yra netoksiški.

Ar rinkinys gali būti naudojamas pakartotinai?

Taip! Galimybė konstruoti vėl ir vėl – tai vienas Lio unikalumų ir mūsų būdas prisidėti prie atsakingo vartojimo skatinimo. Be to, ardydamas ir vėl rinkdamas konstruktorių, vaikas gali kelti sau iššūkius ir tobulėti – ar pavyks surinkti greičiau?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gautumėte išskirtinių naujienų!

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
   Calculate Shipping
   Pritaikyti nuolaidos kodą