Mano
mažoji Oazė

Edukacinis konstruktorius, mokymąsi paverčiantis atradimų kupinu nuotykiu.

Image
Product Image
Product Image
Product Image
Product Image
Product Image
Product Image
Product Image Thumbnail
Product Image Thumbnail
Product Image Thumbnail
Product Image Thumbnail
Product Image Thumbnail
Product Image Thumbnail

Mano mažoji oazė

27,99

Sukonstruok laistymo sistemą, pasėk augalus ir sulauk derliaus! Tavo mažoji oazė – tai pats save laistantis sodas, kurio veikimas remiasi fizikos dėsniais.

• Edukacinis STEAM eksperimentas interaktyviai ir įdomiai supažindins Jūsų vaiką su fizikos pritaikymu sodininkystėje bei suteiks žinių apie įvairių augalų auginimą. Su aiškia instrukcija pavyks sklandžiai surinkti mini sodo konstrukciją ir sukonstruoti savaime veikiančią laistymo sistemą. O tuomet – metas užsidėti sodininko skrybėlę, iš durpių tablečių pasigaminti žemių ir pasėti pirmąsias sėklas!

• Šioje kelionėje mažąjį sodininką lydės senovės Egipto derlingumo deivė Renenutet, kuri atskleis seniausias augalininkystės paslaptis ir padės suprasti irigacijos sistemų veikimą. Be teorinių žinių, šio rinkinio pagalba bus ugdomi ir problemų sprendimo įgūdžiai, vaiko kantrybė ir atsakomybė.

• Tvarumas – viena pagrindinių mūsų vertybių, todėl sodininkystės rinkinio gamyboje prioritetą teikiame gamtai draugiškoms medžiagoms. Be to, konstruktorius pagamintas Lietuvoje, taip mažinant transportavimo taršą.

Pristatymas: 2-3 darbo dienos.

Pagaminta: Lietuvoje

Amžius: 6+ metų

Liko 12

Istorija

Sodininkystės kelionę vaikas pradės su interaktyvia iliustruota ir įgarsinta istorija. Čia jis leisis į kelionę laiku ir nusikels į senovės Egiptą su deive Renenutet. Ji papasakos / Jos lydimas mažasis atradėjas atskleis įdomių sodininkystės paslapčių ir sužinos apie pirmąsias irigacijos sistemas.

Tab Image

Edukacija

Antrajame etape vaikas kviečiamas susipažinti su įdomiai ir trumpai pateikta mokomąja medžiaga. Čia bus gilinamasi į vandens slėgio dėsnius, taikomus laistymo sistemų veikime, mokomasi apie kai kurių augalų ypatybes bei susipažįstama su šiuolaikinės sodininkystės įdomybėmis.

Tab Image

Konstravimas

Metas surinkti mažąją oazę! Išsami instrukciją žingsnis po žingsnio vaiką lydės konstravimo procese, kad surinkimas būtų lengvas ir smagus. Šis etapas yra puiki proga į žaidimą įsitraukti ir Jums – konstruokite kartu ir mėgaukitės kokybišku laiku kartu su savo atžala.

Tab Image

Žaidimas

Augalų auginimas su mažąja oaze tampa smagiu žaidimu! Kiekvieną pasodintą augalą vaikas galės pažymėti specialiu žymekliu. Sodo augimą bus galima sekti skrajutėje, kurioje lipdukų pagalba vaikas galės užfiksuoti kiekvieną augimo etapą. O smagiausia dalis – sulaukti pirmojo derliaus!

Tab Image

Atsiliepimai

Palikti atsiliepimą
Miglė
Įdomu! Įdomiai, smagiai pateikta istorija ir edukacija. Sukonstruoti gan paprasta ir ilgai netruko. Viskas veikia, laukiam derliaus :)
Image

Pristatymas

per 2-3 darbo dienas
Image

Gražinimas

per 30 dienų.
Image

Turite klausimų?

Susisiekite! [email protected]

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gautumėte išskirtinių naujienų!

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
   Calculate Shipping
   Pritaikyti nuolaidos kodą